Sraigės pagamintos su Lietuviška meile

Darvėja - didžiausia sraigių perdirbimo įmonė Lietuvoje

 UAB „Darvėja“ buvo įkurta 2013 m. Įmonė užsiima sraigių perdirbimu ir Burgundiškų sraigių gamyba bet kokiais kiekiais. Besiplėsdami mes tapome viena iš didžiausių sraigių perdirbimo įmonių mūsų šalyje.

Kokybė yra mūsų prioritetas. Mes garantuojame už mūsų Burgundiškų sraigių sviestinius užpildus, kadangi sudėtyje nėra dažiklių ir konservantų, taigi savo klientams siūlome išskirtinės kokybės bei skonio produktus.

Mūsų produktų galima rasti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose: Maxima, Rimi, Norfa, PC Šilas. Taip pat mūsų sraigių galima paragauti daugelyje Lietuvos restoranų. Parduodame sraigių mėsą urmu. Neseniai savo produkciją pradėjome eksportuoti į ES šalis.

Mums yra suteiktas europinis veterinarinis numeris LT 71-03 ir dirbame pagal RVASVT (HACCP) maisto saugos programą, kurios dėka gaminame aukštos kokybės produkciją, laikantis visų europinių reikalavimų.

Mes parduodame gryną sraigių gleivių ekstratą kosmetikos kompanijoms. Moksliškai įrodyta, kad sraigių gleivės gali būti naudojamos gydyti sausą odą, raukšles, strijas, spuogus, senatvės dėmes, nudegimus, randus ir net karpas. Mes naudojame gleivių išgavimo techniką, kuri yra visiškai novatoriška ir užtikrina sraigių gerovę.

Mūsų didelę paklausą turinčios sraigės yra užaugintos Lietuvos ūkiuose arba užaugusios Lietuvos miškuose. Savo klientams galime garantuoti saugų produktų tiekimą. Ilgalaikius santykius su savo klientais sukuriame pelnydami jų pasitikėjimą.

MŪSŲ PRODUKCIJA

ŠALDYTA SRAIGIŲ MĖSA

Siūlome tiek kalibruotą, tiek nekalibruotą mėsą.

ŠALDYTI BURGUNDIŠKŲ SRAIGIŲ GAMINIAI

Mes garantuojame už mūsų Burgundiškų sraigių sviestinius užpildus, kadangi sudėtyje nėra dažiklių ir konservantų, taigi savo klientams siūlome išskirtinės kokybės bei skonio produktus.

KONSERVUOTOS SRAIGĖS

Mūsų konservuotos sraigės pasižymi išskirtiniu skoniu

SRAIGIŲ IKRAI

Vadinamieji „sraigių perlai” nustebins net reikliausius gurmanus. Jie yra skanūs tiek valgant juos vienus, tiek kaip sudėtingų receptų dalis ar tiesiog uždėjus juos ant skrudintos duonos.

SRAIGIŲ GLEIVĖS

Yra įrodyta moksliškai, kad sraigių gleivės gali būti naudojamos gydyti sausą odą, raukšles ir strijas, spuogus, senatvės dėmes, nudegimus, randus ir net karpas.

Kaip išgauname sraigių gleives

Kaip mus rasti?